Blog

24 Lip

Karola i Mati – skrót

Teledysk

Sezon Weselny 2018 trwa i ma się bardzo dobrze. Projekt Łowcy Momentów rozwija się bardzo prężnie, a nasze kalendarze na przyszłe lata zapełniają się w zatrważającym tempie. Dlatego, jeśli jeszcze zastanawiasz się nad naszą ofertą, to napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie, bo Twój termin może przejść Ci koło nosa.

Karolina & Mateusz

Film, który dziś chcemy Wam zaprezentować, to skrót (teledysk) najważniejszych momentów z przygotowań, ceremonii i wesela Karoli & Matiego. Początkiem czerwca powiedzieli sobie tak, a dziś możecie dzięki ich uprzejmości obejrzeć teledysk z tego dnia. Klip został podzielony na dwie części: „oficjalną” i „nieoficjalną” – na prośbę K&M. „Bo pamiętajcie, że najważniejsze jest to, aby klient był zadowolony!” – szczególnie przy filmach weselnych. Jeśli macie pomysł na swój film, to z chęcią zrealizujemy, go tak jak chcecie!

Początkiem kalendarzowego lata spotkaliśmy się podczas Wielkiego Dnia z Karoliną i Mateuszem. Bardzo pozytywna para, świetna współpraca podczas nagrań. Przepiękny plener wideo w rodzinnej Winnicy Hiki w Byczu.

Pogoda zarówno podczas dnia Ślubu jak i plener dopisywała. Piękne ciepłe lato. Wesele w stylu BOHO, świetnie bawiący się goście w centrum Szkutnik w Oborze. Czego można chcieć więcej podczas swojego W-DAY. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego dnia.

Subskrypcja

Zapraszamy Was do zasubskrybowania naszego kanału na YouTube i prosimy o łapkę w górę jeśli podobał Wam się ten klip. Miłego oglądania!

Plener w Apulii 28 sierpnia, 2018