Blog

28 Paź

Łucja i Michał – skrót

Teledysk

Sezon Weselny 2018 powoli zbliża się ku końcowi. Nasz projekt Łowca Momentów ma się dobrze. Mamy sporo pracy i coraz mniej wolnych terminów na sezon 2019/2020. Dlatego, jeśli jeszcze zastanawiasz się nad naszą ofertą, to napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie, bo Twój termin może zostać zaraz zarezerwowany.

Łucja & Michał

Film, który dziś chcemy Wam dziś zaprezentować, to skrót (teledysk) najważniejszych momentów z przygotowań, ceremonii i wesela Łucji & Michała. W ostatni weekend lipca powiedzieli sobie tak, a dziś możecie dzięki ich uprzejmości obejrzeć teledysk z tego dnia. Klip został podzielony na trzy części: ujęcia z pleneru, część oficjalna i zabawa. Każdy teledysk jest inny.  Jeśli macie pomysł na swój film, to z chęcią zrealizujemy, go tak jak chcecie!

Lipiec, a dokładniej pod jego koniec spotkaliśmy się w Wieluniu na Weselu Łucji i Michała. Zabawa Weselna odbyła się w Malinowym Dworze. Przygotowania Pana Młodego nagrywaliśmy w pokoju hotelowym, zaś przygotowania Pani Młodej w domu rodzinnym w Dalachowie. Ślub odbył się w Kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Dalachowie.

Pogoda tego dnia dopisała, było około 30 stopni Celsjusza. Słońce świeciło mocno i nie oszczędzało Młodych, gości jak i nas – szczególnie w Kościele, w którym było bardzo ciepło. Materiał zrealizowany został przez jednego operatora dodatkowo do ujęć wykorzystano zdjęcia lotnicze z drona.

Subskrypcja

Zapraszamy Was do zasubskrybowania naszego kanału na YouTube i prosimy o łapkę w górę jeśli podobał Wam się ten klip. Miłego oglądania!

Plener w Apulii 28 sierpnia, 2018 Marysia i Maciek R… 28 października, 2018