Blog

28 Paź

Marysia i Maciek – skrót

Teledysk

Sezon Weselny 2018 właśnie został przez nas zakończony. Projekt Łowcy Momentów w pierwszym swoim roku działalności zrealizował kilkanaście filmów, plenerów i kilkadziesiąt makijaży ślubnych. Jeśli zastanawiasz się nad naszą ofertą, to napisz lub zadzwoń i umów się na spotkanie, bo Twój termin może przejść Ci koło nosa – aktualnie trwają zapisy na 2019/20/21.

Marysia & Maciek

Film, który dziś chcemy Wam zaprezentować, to skrót (teledysk) najważniejszych momentów z przygotowań, ceremonii i wesela Marysi & Maćka. Początkiem września powiedzieli sobie tak, a dziś możecie dzięki ich uprzejmości obejrzeć teledysk z tego dnia. Klip został podzielony na dwie części: „oficjalną” i „nieoficjalną” – to w tym sezonie już standard. Jeśli macie pomysł na swój film, to z chęcią zrealizujemy, go tak jak chcecie!

Wyprawa do Wołowa na ślub Marysi i Maćka rozpoczęła się od porannej mżawki. Na miejsce dotarliśmy około godziny 10:00, gdzie nagrywaliśmy pierwsze przebitki u Maćka w domu. Po nagraniach wybraliśmy się do Piwnicy pod Wołami, gdzie odbywało się Wesele. Miejsce urokliwe i z klimatem, aczkolwiek bardzo ciężkie jeśli chodzi o oświetlenie.

Kolejnym etapem był przejazd do Pani Młodej, przygotowania, błogosławieństwo, powitanie przez orkiestrę i przejazd do kościoła. W kościele czekała nas miła niespodzianka w postaci pięknego kazania jakie wygłosił kuzyn Pana Młodego. Zresztą, zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego dnia, który dzięki uprzejmości M&M możecie teraz obejrzeć.

Subskrypcja

Zapraszamy Was do zasubskrybowania naszego kanału na YouTube i prosimy o łapkę w górę jeśli podobał Wam się ten klip. Miłego oglądania!

Łucja i Michał – skrót 28 października, 2018 Plener w Pradze 20 grudnia, 2018