PP na targach ślubnych

Łowca Momentów

  /  Blog   /  Makijaż ślubny
PP na targach ślubnych

W kilku zdaniach na temat makijażu ślubnego wypowiedziała się Patrycja Szczepaniak:

Każda z nas marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu czuć się wyjątkowo. Czy istnieje coś takiego jak idealny, uniwersalny makijaż ślubny? Niestety nie i już wyjaśniam dlaczego.

Dobrze wykonany makijaż ślubny przede wszystkim musi być trwały, ponieważ ma wytrzymać na naszej skórze nawet 20h! Nie wspominając o łzach, czy „buziakach”, których w ten dzień na pewno nie zabraknie. Nasza skóra musi wyglądać dobrze zarówno w świetle dziennym jak i wieczorowym. Ponadto makijaż musi wyglądać perfekcyjne na zdjęciach, bo przecież to one będą największą pamiątką na długie lata.

I teraz najważniejsze, oprócz tego, że makijaż ma być trwały oraz dobrze i świeżo wyglądać przez wiele godzin, to musi być idealnie dopasowany do Panny Młodej, jej upodobań i urody. To właśnie w tym dniu ona jest najważniejsza i ma się czuć ze sobą dobrze, ma być najpiękniejszą wersją siebie a nie zupełnie inną  osobą. Jedna z Pań będzie dobrze czuła się w delikatnym makijażu, rozświetloną skórą w klimacie boho, natomiast kolejna z Pań postawi na smoky eye w odważnych kolorach. Dlatego tak ważne jest to, aby wykonać przed ślubem makijaż próbny. Najlepiej wykonać taką próbę na ok. miesiąc przed ceremonią. Jest to naprawdę ważne, aby sprawdzić czy zastosowane kosmetyki będą współgrać ze skórą, czy nie wystąpi reakcja alergiczna, a także czy styl, którym posługuje się wybrana wizażystka nam odpowiada. Zaoszczędzi nam to wiele stresu w dniu ślubu, a uwierzcie mi na słowo, w ten dzień nawet najmniejsza błahostka stresuje podwójnie.

Czy istnieje coś takiego jak uniwersalny makijaż ślubny?

Skoro, to co najważniejsze mamy już omówione, to teraz nieco o makijażowych trendach ślubnych, które będą się pojawiać w 2021 roku. Wciąż królują delikatne, dziewczęce makijaże w odcieniach nude. Powieki w odcieniach brązu, rozświetlona cera, muśnięte różem policzki i błyszczące usta. Taki dziewczęcy look świetnie współgra z falami „czesanymi wiatrem”, warkoczami i luźnymi upięciami.

Post a Comment

Close
lowcamomentow.pl

Łowca Momentów – Twój team do zadań specjalnych. Realizacje z zakresu foto, wideo i makeup.

Instagram

@lowcamomentow

Follow Us

kontakt@lowcamomentow.pl